Tabletovaná regenerační sůl se stane naším velkým pomocníkem

Ještě před desítkou let si běžná domácnost s malými dětmi mohla zakoupit pouze nafukovací bazén, jelikož na vyšší úroveň by finančně nedosáhla. Věci se podstatně změnily a tak nedostupný luxus je dnešní úplná přirozenost. Navíc i dokonale provedené konstrukce a technika je také na jiném žebříčku kvality. Podle prostoru a možností si skutečně můžeme vybrat nejen velikost, tvar, hloubku, ale i provedení nebo barvu bazénu. Dokonce si jej můžeme zakrýt nebo díky bazénové chemii dokonale ošetřit, čímž skutečně ušetříme finance za vodu, jelikož není nutností ji stále vyměňovat. Dokonce nás nezaskočí ani tvrdá voda, kterou můžeme mít ve vodovodním řádu. Tabletovaná regenerační sůl si s ní hravě poradí.
žena ve vířivce.jpg

Tvrdá voda

Možná netušíme, jakou vodu vlastně máme, pak si stačí udělat jednoduchý test. Postačí nám voda, mýdlo a naše ruce. Pokud mýdlo pění málo, tak jsme vlastníkem tvrdé vody. Pokud chceme znát přesné hodnoty, tak pak je to jednoduché, budeme muset poslat vodu na rozbor. Na jeho základě pak můžeme vodu upravit a změkčit po poradenství s odborníky. To ale nepotřebujeme v případě bazénu, to zvládneme hravě sami. V podstatě tvrdá voda znamená problém v tom, že obsahuje vysoký obsah minerálů. Díky tomu se tvoří vodní kámen, a jak je známo ten nalezneme především v elektrických spotřebičích, které se takto ničí a snižuje se jejich životnost. Bazén není zrovna levnou záležitostí a tak správnou údržbou si ho déle zachováme jako nový.
vysavač u bazénu.jpg

Solné tablety jsou řešením

Hlavně poskytují optimální vlastnosti pro použití v přístrojích pro regeneraci a dokonale změkčují vodu fungující na bázi iontové výměny. Mnohdy se jí říká regenerační sůl pro obnovu filtrů na úpravu vody. Samozřejmě, že je řeč o změkčování vody, odstraňování dusičnanů, manganu a železa. Ve filtru se na odpovídající hmotu zachytnou nežádoucí látky a dochází k nasycení filtru. Po určité době je nutný průplach solankou – to znamená, že dojde k jeho regeneraci a je opět připravený na chytání nežádoucích látek.
Proto nezapomeňme si zakoupit kvalitní solné tablety, které se skutečně stanou naším velkým pomocníkem a ochráncem.

4.2/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup