Podnikatelský úvěr s tolerancí záznamu v registru dlužníků

Založit si podnikání, to je krásná představa, pokud máte vlastní vizi, jenomže jakmile se ta vize stane skutečností v reálném světě, tak se musíte pořádně otáčet, abyste podnikání udrželi při životě. Některým odvětvím to jde skoro samo a vydělávají ihned miliony a miliardy, ale někteří jiní mohou mít finanční problémy.

Ať jste velká nebo malá firma, či jen živnostník do potíží se můžete dostat kdykoliv. Nesrovnalosti v platbách, nedoplatky, pozdě zaplacené faktury, to všechno vede k jedinému, záznamu v registru dlužníků. Proto mnoho podnikatelů nemůže získat úvěr od banky, mají totiž nějaké finanční problémy nebo dokonce dluhy či exekuce. Banka vám v takovém případě opravdu nepůjčí, nejste pro ni dostatečně bonitní klient.

slečna notebook mobil

Pokud máte záznam, máte jedinou, ne však méně kvalitní volbu. Můžete vyzkoušet nebankovní společnosti.

Hledáte půjčku, která by neřešila registry? V tom případě je zde hypotéka bez registru Nebankovnihypoteky.

Tento název je však spíše zažitý, protože každý si v dnešní době musí zjistit váš skutečný stav a proto se také projíždí registry. Naše společnost je však tolerantní, takže i přes záznam svým klientům můžeme půjčku zajistit.

peníze minc

V případě hypotéky se ručí nemovitostí. Schválení proběhne do 24 hodin a vyplacení peněz probíhá ihned po sepsání a podepsání smlouvy. Vše se dá vyřídit online, nemusíte nikam chodit ani si zařizovat tisíce schůzek. Doba splatnosti se dá nastavit až na 30 let. Nízký úrok je samozřejmostí a splátka může být podobná té v bance. Získáte 50 až 70% z odhadu nemovitosti. Peníze můžete použít na cokoliv, co potřebujete v rámci podnikání zaplatit.

Žádné poplatky předem. Rychlé a snadné vyřízení. Nehledejte problémy tam, kde nejsou, my to také neděláme. Pomáháme podnikatelům po celé České republice. Samozřejmě, musíte mít finance na splácení, bez toho se to neobejde, to je nesmírně důležité. Ostatní podmínky jsou ale daleko mírnější, než je tomu například v běžné bance.