Internet bez omezení dat

Pokud projdete kolem davu lidí, a jeden z nich nekouká do mobilu, něco není v pořádku. Ten člověk asi nechal mobil doma, nebo nemá kredit. Strašná situace. A přitom je již u každého operátora k mání neomezený datový tarif. Ano, ten, po kterém uživatelé lkali po návratu ze zahraničí, kde to bylo již léta zcela běžné. Operátoři pochopili, a řekli si, že mohou lidi oholit i jiným způsobem, a tak konečně zavedli tarif, ve kterém jsou data neomezená. A za pár šupů, jako oni říkají a píší. Jo, mají pravdu, je to skoro zadarmo. Jak pro koho.
Znázornění internetu
Tak tedy, ty ceny. Berte je s velkým nadhledem, protože se neustále mění, jiné jsou nabídnuty novému zákazníkovi, jiné tomu, který chce odejít. A mimochodem, pokud se domníváte, že si zaplatíte neomezený tarif a budete jej mít neomezený, tak to se rychle proberte. Neomezený podle mobilních operátorů je jen určitý počet giga. Například dvacet. Pak vám připojení zpomalí tak, že je v praxi skoro nepoužitelné.
Vyznat se v jednotlivých nabídkách je hodně obtížné. Vždy buďte připraveni na to, že vám nacpou něco, co je vám k ničemu. Ale to je obchodní marketing, s tím asi nic neuděláte. A ještě poslední fígl, některé ceny jsou podmíněny nákupem dalších služeb.
Vidíte-li tedy nabídku neomezených dat za dvě stě korun, zbystřete. Protože pak zjistíte, že to je jen pro ty, kdo mají službu satelit do každé rodiny nebo připojení do každého kouty vaší zahrady. Takže nyní již ke slíbeným cenám.
Celosvětové připojení
O2 nabízí tarify Neo s tím, že nejlevnější za hubičku je za1 099 a nejdražší skoro za dva a půl tisíce. Zda je k tomu zadarmo i auto není nikde uvedeno.
Vodafone chce za neomezená data skoro tisícovku, prý ušetříte, pokud budete čtyři.
Téčko je nejzajímavější, protože ti vám tarif poskládají dle potřeby, takže podle jejich tabulek byste mohli surfovat již jen za 825 korun, a v tom je další spousta služeb. Tak si vyberte. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup