Voňavá domácnost

Každá žena touží ve svém domově vytvořit příjemné a harmonické prostředí. Mnohdy jsou to maličkosti, které se podílejí na celkovém dojmu z vašeho bydlení. Každá domácnost má svou typickou vůni, ne vždy ale může být pro hosty příjemná. Pojďte se s námi podívat na pár tipů, jak si příjemně provonět celý váš dům.

vonná tyčinka

Esenciální oleje
Vonné oleje mají mnoho využití. Kromě toho, že Vám pár kapek v aromalampě či difuzéru nádherně provoní klidně celý byt, tak při vhodném výběru mají pozitivní účinky při zdravotních problémech, zlepšují psychickou nepohodu, mají schopnost celkově uvolnit organismus či pozitivně ovlivnit spánek. Navíc aromalampy jsou originálním bytovým doplňkem.

 

Voňavé čistící prostředky
Pokud nejste zrovna fanouškem uklízení, zpříjemněte si tuto činnost příjemně voňavými čistícími prostředky. Kromě toho, že vám uklízení půjde lépe od ruky, taktéž tím provoníte celou místnost i na několik hodin.

éterický olej, květina

Perte prádlo
Nic nedělá dům domovem více, než je vůně čerstvě vypraného prádla. Vybírejte si pečlivě prací prostředky i aviváže, které vám budou vyhovovat funkcí i vůní. Při praní pak nechávejte otevřené dveře do koupelny, aby ta nádherná vůně mohla prostoupit i do ostatních místností.

 

Sušte si doma bylinky
Pokud jste spíše zastánci přírodnějších vůní, nasbírejte si přes léto nejrůznější bylinky a ty si pak doma zavěste do prostoru. Taková vůně schnoucí levandule vám zaručeně vytvoří nezaměnitelnou atmosféru. Navíc pak bylinky můžete využít přes zimu a uvařit si například mátový čaj.

 

Vonné pytlíčky
Když už jsme u těch bylinek, na trhu jsou dnes k dostání i nejrůznější vonně pytlíčky. Primárně jsou určené do skříně na provonění prádla, ale když si takový pytlíček zavěsíte do prostoru, též vám vytvoří příjemně voňavé prostředí.

 

Samozřejmě nesmíme opomenout i nejrůznější vůně do zástrček či vůně ve spreji, které jen tak stříkáte do prostoru. Příjemné jsou také svíčky, či vonné tyčinky, které vytváří útulné prostředí. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, myslete hlavně na to, že vůně musí být příjemná především vám. Moc to nepřehánějte ani s jejím množstvím či intenzitou. U Vůní v mnoha případech platí, že méně je někdy více.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup