Využívejte své tažné zařízení efektivně

Když už jste byl tak moudrý a pořídil jste si na své vozidlo tažné zařízení, naskýtá se jedna otázka. Jak často jej využíváte?
Pokud je Vaše odpověď:
· zřídka,
· opravdu málo,
· nepamatuji se,
pak je načase Vás upozornit na možnosti využití, abyste nemusel vysvětlovat své choti, proč jste dal peníze za něco, co nepotřebujete.

Ke koupi a instalaci tažného zařízení Vás musely vést nějaké důvody. Možná to bylo jen to, že když jej nebudete mít, budete jej každou chvíli potřebovat. Staré známé Murphyho zákony! Prostě se hodí mít tu kouli, i když nemáte přívěsný vozík. To ale úplně stačí.
Už si nemusíte půjčovat bicykly!
Dokonce i na dovolenou odjíždíte naplněni od podlahy až po střechu. S přívěsným vozíkem se Vám špatně jezdí. Tomu by se dalo porozumět. Ale Vy jste přece vášnivý cyklista! Proč si nepořídíte nosič na tažné zařízení?
Pořád si dovolené vybíráte podle toho, zda je v místě Vašeho aktivního odpočinku také půjčovna kol!
Máte vyřešeno!
Není snad nápad s nosičem kol na tažném zařízení báječný? Hned budete vědět, proč!

1. Odstraníte vyčítavé otázky Vaší choti, že jste pořídil něco, co nepotřebujete.
2. Začnete využívat svého tažného zařízení k nosiči kol na cestách.
3. Můžete si vyjet na svém kole i mimo dobu dovolených, protože upevnění Vašeho kola je tak rychlé, že za chvíli budete na své oblíbené cyklistické trase připraven k jízdě.
4. Můžete kolo pořídit i své choti a budete trávit společný čas na projížďkách, např. každý den po práci.
Není to snad úžasné? Vaše prozřetelnost s instalací tažného zařízení byla skutečně zázračná!
Praktický nosič na tažné zařízení Vám ušetří práci s připevňováním kol na auto, nebo snad s jejich rozkládáním, aby se vešla do zadního úložného prostoru.
Pořídíte-li si nosič uzamykatelný, nebudete se muset obávat krádeže.
A při jízdě nebudete mít strach, že Vám cestou kolo někde upadne, nebo uvolní. Kvalitní nosič na tažném zařízení to nedopustí!