Být

Módní trendy se v průběhu roku několikrát promění, a tak je poměrně těžké sledovat, co si ještě můžeme vzít na sebe, a v čem budeme naopak mimo neboli "out". Pro ženu s průměrným příjmem by však bylo docela nákladné měnit svůj šatník s každou změnou ročního období. Má tedy cenu se vůbec snažit? Je prima, když si sem tam koupíte něco nového, v čem doženete dobu a budete vypadat šik, ale všeho s mírou.
 
Kdybychom se všechny řídily podle aktuální módní vlny, nakonec bychom vypadaly všechny stejně. Přitom stačí, když se ideálu módní vlny jen přiblížíte, například barevnou kombinací svého vlastního oblečení. Pokud totiž nakupujete oblečení rozumně, máte doma několik hezkých, ale neutrálních kousků, které se dají vhodně kombinovat pro vícero příležitostí a s vícero dalšími kusy oblečení. Pak už stačí si pořídit jen nějaké vhodné doplňky, které se zrovna nosí, a přitom nezruinují Váš rozpočet. Některé ženy se navíc módním vlnám doslova brání a chtějí zůstat za každou cenu samy sebou. To občas vyžaduje jistou dávku sebevědomí a určitou praxi v oblékání.

Právě takové ženy ale mohou určovat další trendy, neboť další ženy se mohou jejich příkladem inspirovat. Z některých originálních kusů oblečení se tedy po čase opět stává mainstream, což situaci mírně komplikuje.
 
Nenechte se ovlivňovat trendy propagovanými v reklamě a v módních časopisech. Sama se rozhodněte, co se Vám líbí, a v čem se budete cítit dobře. Celkový vzhled ženy totiž nespočívá jen v jejím oblečení, ale také v tom, jestli se díky němu cítí sebevědomě, krásně, a zda doplňuje její osobnost. A dobrý pocit se dá vykouzlit i z levnějších a starších kousků, které se k Vám mohou hodit mnohem více. Nechytejte se každého módního výstřelku, který zachvátí polovinu populace, ale počkejte si na to pravé pro Vás.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup