Samotestovací test

Je pravdou, že mnohdy se může jednat o pouhé virové onemocnění z prostydnutí, ale jistota je jistota a tak je na místě, abyste se obrátili na svého praktického lékaře a domluvili si nějaký postup pro váš klid a rovněž jistotu. Nebo také lze v současné době přistoupit zcela jinak k celé této záležitosti a provést si antigenní test sami. Nebojte, není to nezákonné a ani zde nejsou zkreslené výsledky. Jen je ta možnost si provést rychlý test na antigen koronaviru SARS-CoV-2. Ministerstvo udělilo výjimku a v podstatě tento certifikovaný antigenní test Covidexpert.cz si může zakoupit každý v jakémkoliv množství. A to není vše, dokonce je možnost si vybrat ze dvou možností, jaký samotestovací produkt si vyberete. Antigenní testy Covidexpert.cz jsou dostupné nejen ve svém výběru, ale rovněž množství, což umožňuje i větší nákup například pro firmy, kde platí povinnost testování zaměstnanců.

příznaky Covidu

Který z testů je výhodnější?

  • Antigenní test ze slin – jedná se o skutečně důkladný diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2. Sada na odběr obsahuje vše potřebné a skutečně samotný odběr není nijak složitý. V podstatě je jen třeba nechat vyhodnotit lidské sliny. Testování trvá pouhých 15 minut a dá se provádět prakticky kdekoliv. Na pracovišti nebo přímo doma.
  • Antigenní testy z přední části nosu – tyto výtěry vám nijak neublíží a jsou opětovně velmi přesné stejně jako předchozí.

zkumavka na test
Obě dvě verze antigenních testů jsou určeny pro samostatné testování. Nejsou nijak náročné, avšak když vyhodnotí vzorek jako pozitivní, poté je nutné se obrátit na lékaře a domluvit se o dalším postupu. Pak je jisté, že vaše podezření bylo oprávněné. Další výhodou samotestování je i to, že onemocnění se dá zachytit ihned v začátku. Ještě je nutné podotknout, pokud si budete chtít tyto antigenní testy zakoupit, tak vždy vyžadujte certifikát, což v případě společnosti CovidExpert.cz rozhodně není problém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup