Má těhotná kamarádka, já a její stříkající velká prsa

Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že se zamiluji do mé o dva roky starší kolegyně z práce, kterou opustil chlap, dlouho před narozením její dcery. Ono se to tak nějak spontánně přihodilo a my dvě jsme spolu udržovaly přes dva roky tajný milostný vztah před veřejností, společnými kamarády a kolegy z práce. Jednoduše jsem před nimi vždy říkala, že jdu na kafe za kamarádkou, jenže to vždy skončilo vášnivým lesbickým sexem, zakončený mokrými orgasmy. Bože, jak já si to s Ivetou užívala. Taková domácí lesbická LIVE SEX SHOW, to bych mohla každý večer. Jenže pak jsme se z ničeho nic přestali milovat, odcizili se a náš vztah skončil nečekaným rozchodem. Až po několika měsících, jsem se dozvěděla, proč tomu tak bylo.

Ale já to vezmu pěkně od začátku. Jmenuji se Agáta, jako to slavná celebrita Hanychová, ale vzhledově si podobné vůbec nejsme. Svátek mám čtrnáctého října a mé jméno pochází z řeckého slova zdatná, ušlechtilá či dobrá. Někdy mi doma rodiče říkávali Háto a babička s dědečkem Dobruše. Mám dvacet šest let, dlouhovlasá zrzka se zelenýma očima, pár pih na tvářích. Sto šedesát pět centimetrů a asi padesát pět kilo, vosí pas, kulatý zadek a kulatá prsa velikosti větší D až E. No a bydlím ve svém bytě dva plus jedna, na který jsem si vzala po ukončení střední školy hypotéku a budu to asi splácet nadosmrti. Mám to ještě na dvacet devět let.

nahá žena

Bydlím v Jihočeském kraji ve městě Tábor, který má okolo pět a třicet tisíc obyvatel „v roce 2023“, městem protéká řeka Lužnice. Můj byteček se nachází na Náchodském předměstí a pracuji ve firmě, která sídlí na Ústeckém předměstí. Takže to mám do práce přes celé město, ale já už si za ty roky nějak zvykla. Pokud byste někdy zavítali do Tábora, mám pro Vás několik typů, co zde navštívit. Zaparkovat můžete někde v centru na placeném parkovišti anebo hledat v některých přilehlých uličkách a zbytek dojít. Začít prohlídku města můžete odkudkoli. Třeba zaparkovat na Pražském předměstí, přejít kolem vodní nádrže Jordán, v létě se tam můžete vykoupat, je u něj i bazén a koupaliště. No pak vystoupáte po schodech, dáte se třeba uličkou Střelnická a vyjdete přímo na Žižkově náměstí. A tam se už můžete potulovat křížem krážem, a třeba navštívit strašidelné podzemí, neměla bych Vám to říkat, ale v poslední chodbě ve vězení, Vás hodně vyleká chlapík „strašidlo“ takže se z toho někteří lidi klidně strachy pose.ou. Dále je zde vyhlídková věž kostela Proměnění Páně, ale bohužel nahoře jsou polozavřená okénka, a není tam ten ochoz, kde se dá projít okolo věžičky. Třeba v Českých Budějovicích mají Černou věž, a to je na výhled milionkrát lepší než v Táboře.

Ve staré radnici je Husitské muzeum a samozřejmě nesmíte vynechat podzemní chodby, dostanete helmu a vydáte se do dob, kdy chudí či nemajetní lidé žili v podzemí. O pár ulic dál se nachází muzeum čokolády a marcipánu, ale to bych doporučila navštívit až v zimě. Určitě projdete kolem bývalého klášteru bosých augustiniánů, Holečkových sadů, Soukenické a Žižkovy bašty, městských hradeb, Bechyňské brány, vodárenské věže, Stárkova domu, Ctiborova domu, muzeum Lega, Housova mlýnu, geologické expozice Pod Klokoty, hradní věže Kotnov a jiných zajímavých míst. V centru si dejte nějakou dobrotu a samozřejmě na náměstí jsou veřejné starší záchody, a proč to sem píši? Protože jsem čistší záchody v jiných městech nikde neviděla a dobře se zde o ně starají. Abych nezapomněla, v našem městě se kdysi narodil bývalý český politik Miroslav Kalousek.

klečící žena

V Táboře – Větrovy je menší ZOO, a hned vedle něj nádherná rozhledna Hýlačka. V Sezimově Ústí se nalézá památník dr. Edvarda Beneše. Na východ od Tábora u dálnice D3 je zřícenina gotického hradu Kozí hrádek, kde v roce 1413 Jan Hus nalezl útočiště. A o něco dále od Tábora se nacházejí zříceniny hradu Borotín, Choustník. Chýnovská jeskyně, Blatské muzeum v Soběslavi či Stádlecký řetězový most.

U nás v práci jsme byli rozděleni, tak na půl, deset mužů a devět žen a byli jsme docela dobrý kolektiv. Občas nějaká hádka, ale vždy se to vyřešilo. Jednoho dne mi moje kolegyně Iveta oznámila, že má nového chlapa a za další měsíc mi prozradila, že s ním čeká dítě. Iveta měla svůj tři plus jedna byt kousek od Blanického předměstí, a tak nějak jsme spolu víc začali kamarádit a hned od druhého měsíce mě zvala k ní domů, kde jsem potkávala i toho jejího chlapa Igora. Mě se tedy vůbec nelíbil, byl potetovaný jak z kriminálu a divně na mě koukal, ale nikdy jsem na něj nic neřekla. Já osobně bych s ním nevydržela ani minutu. Když už se táhl čtvrtý měsíc ke konci. Iveta mě poslala zprávu, ať za ní zajdu na kafe, že mi chce něco říct. Hned po práci jsem skočila na autobus a kolem šestnácté hodiny jsem na ni zazvonila a pustila mě do domu. Vyšla jsem do druhého poschodí a Iveta mě se slzami v očích zatáhla dovnitř bytu, a hned se mi pověsila na ramena a bulela a bulela. Zeptala jsem se jí, co se stalo? Ona mi odpověděla, že ten její Igor, se zapletl s nějakou mladou teenagerkou, co studovala střední školu a udělal jí dítě.

A raději nebude ani s jednou, a půjde někam do ciziny, aby se nemusel starat o dvě děti a platit alimenty. Posadili jsme se s Ivetou do sedačky a tam jsem ji uklidňovala, že to zvládne, že nemusí splácet hypotéku jako já, má super rodiče, kteří jí pomůžou a toho blbce Igora k životu nepotřebuje. A kdykoli jí pomůžu. Iveta byla jedináček a o peníze tedy neměla nikdy nouzi.

ňadro

Po půl hodině fňukání a stále opakování, že Igora miluje a jiného už nechce, se uklidnila a koukly jsme spolu na internet a navrhla jsem jí, že vybereme postýlku, nějaké věci do začátku, a od té doby jsem u Ivety byla dá se říct každý třetí den. Docela rychle se jí začaly měnit hormony a u každého romantického filmu brečela. Já jsem jí utěšovala a zaháněly to spolu velkou vanilkovou a čokoládovou zmrzlinou a spoustou dobrého jídla. Iveta byla brunetka s dlouhýma nohama, metr sedmdesát, prsa ještě o jedno číslo větší než já a stále se jí každý měsíc zvětšovaly. Když už byla v osmém měsíci, sotva už lezla a jednoho večera v pátek mě poprosila, zda tam u ní nechci přespat, že se bojí porodu a se mnou se cítí v bezpečí. Já sebou neměla samozřejmě žádné věci na spaní a Iveta mi hned ze skříně vytáhla její nenošené tričko, které končilo pod zadkem a že až půjdeme spát, tak mi dá na spaní košilku, kterou dostala jako dárek k Vánocům, ale na sobě ji ještě neměla. A taky má zásobu zubních kartáčků, takže si pak můžu vybrat.

Kolem osmé večerní, byl zrovna únor, venku tma jako v ranci, mi Iveta řekla, že si dá sprchu a pak můžu já a vlezeme do postele a koukneme spolu ještě na nějaký film. Mě se ten nápad líbil, stejně bylo venku počasí nic moc. Iveta měla docela velkou prostornou koupelnu s vanou a sprchovým koutem, kam by se snad vešli tři lidi. Asi po pěti minutách mě Iveta zavolala, že už si ani nedosáhne na nohy, natož záda, zda bych jí nepomohla umýt. Normálně jsem se začala stydět, nikdy v životě jsem holku neumývala, jako párkrát jsem zahlédla nějakou ženskou ve sprchách v plaveckém bazénu, ale to bylo asi všechno.

sexy žena

Přišla jsem za Ivetou a ta stála pod sprchou, v ruce měla žínku a umývala si svá velká kulatá prsa a já poprvé uviděla nahou těhotnou ženu, takhle zblízka. Iveta se na mě usmála a jen řekla „nestyď se, taky budeš jednou těhotná, raději mně pojď pomoc, tady máš žínku, ale nejprve se svlékni, stejně se pak budeš sprchovat, akorát by ses zamokřila a měla bys mokré kalhoty, tričko i spodní prádlo!“ Mě se zprvu nějak nechtělo, přece jen jsem se styděla, ale Iveta mě svým pregnantním tělem začala vzrušovat a cítila jsem mezi nohama, takový zvláštní pocit, jako kdyby zvlhla. Takový erotický pocit, jako když doma masturbuji a koukám u toho na LIVE PORNO.

Pomalu jsem se začala svlékat z fialových lesklých koženkových legín a bílého trička, a zůstala tam před ní stát jen ve spodním prádle. Iveta se na mě koukla a řekla „tak šup, svlékni se, máš nádherné tělo, nestyď se“. Odhodila jsem ze sebe poslední stud a svlékla si bílou podprsenku a průsvitná tanga kalhotky. Iveta si mě ještě jednou prohlídla od shora dolů, já k ní vstoupila do sprchy, dala mi do ruky napěněnou houbu a ať jí pomůžu omýt záda, nohy a nevynechám žádný záhyb jejího těla. Otočila se ke mně zády a opřela se zvedlýma rukama o zeď sprchového koutu.

pozadí

Tekoucí sprcha nám padala na záda a já začala Ivetě jezdit houbou po ramenech, zádech, zadku a po nohách. Iveta si po chvilce roztáhla nohy a mírně zasténala a k tomu dodala „ách, to je příjemné, to jsem potřebovala“. Ve mně se mezitím honilo tisíc myšlenek, ptala jsem se sama sebe, že přeci nejsem lesba, tak co tu vůbec dělám? Jenže mně mezi nohama začalo něco vzrušovat, zrychlila jsem dech a pořádně se opřela houbou o Ivetino tělo a zajela houbou mezi její půlky, a přejela jí zespodu kundičku. Iveta se prohnula v zádech, z boku jsem viděla její mohutná nalitá prsa s velkými špunty a chtěla jsem jí je otřít houbou. Přesunula jsem se k jejím bokům a přiblížila jsem se z boku k pravému prsu a mírně ho přejela houbou. Iveta zakňourala, a to samé jsem udělala na druhé straně. Iveta přidala v rychlosti sténání a pak to přišlo.

Otočila se ke mně čelem, koukla jsem jí na stojící bradavky, které se tyčily na monstrózních mléčných prsou a vzápětí mi zajela jazykem do pusy. Bože, co se to se mnou stalo. Podlomily se mi kolena, ale hned jsem nabrala síly a přitáhla si Ivetu k tělu. Její těhotné cecky a trčící bradavky mě píchaly do mých vzrušených prsou. A obě dvě jsme si navzájem volnou pravou rukou prozkoumávaly lasturky. Iveta mě několikrát přejela přes klitoris, který už narostl do větších rozměrů, potom mi roztáhnula stydké červené pysky a bez zeptání mi zajela dvěma prsty do mé vyholené kundy. Já si ještě chvilku hrála s její buchtičkou, ale pak jí udělala to samé, co ona udělala mně.

Líbaly jsme se pod sprchou jako nějaké neukojené lesby, jenže já i ona jsme byly i na chlapy, to jsme věděly o sobě velmi dobře. Jenže tohle bylo něco jiného. Hlavou se mi honilo tolik chlípných myšlenek, že se ze mě najednou stala lesba. Ale já si chtěla jen zašukat s holkou, tak jako Iveta. Cítily jsme to obě dvě. Už dlouho jsme doma u Ivety po sobě koukaly. Iveta mě začala šukat třemi prsty a já jí tu slast oplatila. Po pár minutách jsem do ní strčila celou pěst a začala ji drsně fistovat. Oproti Ivetině kundě, jsem ji měla děsně úzkou, takže se do mě dostala jen třemi prsty. Ale i tak, jsem u toho řvala jak protržená.

žena v prádel

Asi po dvaceti minutách se mi Iveta podívala do očí a jen řekla „osušíme se a půjdeme se dodělat do ložnice, kde je to pohodlnější“. Ivetu jsem pomohla utřít do osušky, osušila sama sebe a za chvilku jsem spolu došly do ložnice. Iveta se opřela o záda postele, roztáhla nohy od sebe, zavřela si oči a já už věděla, co ode mě chce. Já se vlastně taky těšila, že jí poprvé ochutnám její nadrženou těhotnou kundu. Začala jsem jí lízat velký naběhlý klitoris a po pěti minutách, kdy už jsem cítila, že pouští milostné lesbické šťávy jsem jí ochutnala dlouhé stydké pysky. Jemně jsem je cumlala, jako nějaké sladké lízátko a Ivetka tekla jak horský vodopád.

Po deseti minutách lízání mě oznámila, že si dáme polohu šedesát devět, aby i ona ochutnala moji zrzavou komůrku. Opatrně jsem na ni lehla a strčila jí kundu pod nos a vzápětí se mi přisála k mé mokré lastuře. Já se přisála k její těhotné pičce a nastalo dvojité lízání. Obě dvě jsme hekaly a sténaly snad půl hodiny. Iveta nahlas zakřičela, že to na ni za pár vteřin přijde. Strčila jsem jí dva prsty do kundy, několikrát jí zajela na g-bod, ona udělala naprosto to samé a začaly jsme si navzájem stříkat mokré orgasmy do pusy a mezi stehna. Měla jsem její mokrý squirt všude. Ivetu jsem pokropila tak moc, že se z toho málem zakuckala štěstím. Lízala mě o sto šest. Řvaly jsme tam dalších pět minut a skončily v orgasmických křečích.

Já jsem se sesunula vedle ní, začala jí líbat bříško a hladit po celém těle. Iveta mě pořád šeptala, že mě miluje a chce mě lízat každý den. A já jí to šeptala zpět. Několik minut jsme se ještě navzájem hladily a mazlily, obě dvě jsme se pak převlékly do pyžámek, vlastně jsem od Ivety dostala velice průhlednou saténovou košilku, takže mě byly vidět prsa, ale vůbec mi to nevadilo. Košilka mi padla jako ulitá. Asi ve dvanáct hodin jsme usnuly.

žena v posteli

Ráno kolem sedmé jsem se probudila a chvilku jsem koukala, kde jsem. Nejprve jsem si myslela, že se mi to celé jen zdálo, ale když jsem otevřela slepené oči, uviděla jsem, jak vedle mě chrupká Ivet s rostoucím bříškem. Nic jiného a krásnějšího mě nenapadlo než to, že ji probudím šimráním na bříšku. Položila jsem ruku na bříško a ucítila, že se tam něco pohnulo. Několikrát jsem Ivetě přejela rukou přes pupík, až k prsům a pomaličku se Iveta probudila. Koukla na mě a jen řekla „dobré ráno Agátko“ a usmála se na mě. Ležely jsme tam vedle sebe ještě do půl osmé a pak jsme si šly připravit snídani.

Další měsíc utekl jako voda a do porodnice jí zavezl kdo? Hádejte. Ano, já. Sice jsem nebyla při porodu, ale jako první jsem viděla narozenou Klárku. Po narození jsem byla u Ivety den, co den, vždy jsem za ní přijela a pomáhala jí. Po šestinedělí jsme spolu zažívaly snad nejkrásnější sex, co jsem kdy zažila. Každý třetí večer jsem u Ivety přespávala a spolu si užívaly lesbického sexu. Milovala jsem její vůni rozkroku, milovala jsem, jak mi stříkala horké mléko z prsu do mé pusy a navzájem jsme se dlouze prstovaly, a zakončovaly to neskutečnými výstřiky z našich buchtiček. Po několika měsících jsem nám oběma koupila dvojité dildo a jedno nasazovací a několik dalších erotických pomůcek. Bože, to byly postelové orgie.

Asi po dvou letech to začalo nějak skřípat. Iveta mi dávala najevo, ať za ní chodím čím dál tím méně, a nakonec jsem ji viděla jednou za měsíc. A pak to přišlo. Jednou večer mi přišla od Ivety na mobil zpráva, že chce od vztahu něco jiného. Ať už za ní nechodím. Ale tak nějak jsem to už několik měsíců očekávala.

Tábor je malé město a jedno dne jsem potkala Ivetu s tím jejím Igorem, jak se drželi za ruce. Navzájem jsme se pozdravili a obě dvě dělaly, jako že jsme se v životě nemilovaly a neměly rády. Nevím, zda to Iveta řekla Igorovi, jak jsme se spolu lesbily, ale doufám, že aspoň tohle nikomu neřekla. Život je prostě složitý. Já nyní hledám kluka na vztah, chtěla bych také mimčo. Tak uvidíme, co bude dál. Každopádně mám nezapomenutelné lesbické zkušenosti.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky?

A už jste někdy navštívili porno BABES SEXY WEBCAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk.

5/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup