Led žárovky

Nejenom led žárovky s paticí e27, ale i spousta dalších druhů tohoto typu osvětlení, se těší velké oblibě. Oblíbili jsme si je především kvůli úspoře energií. Tuto jednoduchou, leč velmi žádanou vlastnost si totiž velice rychle oblíbí každý z nás. Led žárovky mají dlouhou životnost. Dokážou osvětlovat místnost po několik dlouhých let. Mohou svítit až 15 000 hodin, takže dokážou svítit i patnáct let.
slunce v lese.jpg
Předními a hlavními výrobci jsou Philips, Osram a Megaman. Velice často se mluví také o kvalitě tohoto typu světla. Pokud si vyberete předního světové výrobce, kterým je Philips, Osram nebo Megaman, pak vás tyto produkty rozhodně nikdy nemohou zklamat. Horší je to v případě, kdy si vyberete neznámou značku, protože mnoho dalších firem se snaží toto osvětlení kopírovat a vznikají nekvalitní druhy, o jejichž kvalitě můžeme dlouhé hodiny diskutovat. Jejich kvalita je přinejmenším pochybná, takže se můžete kvůli špatně zvolenému výrobci a nekvalitní žárovce setkat i bohužel s nepříjemnou zkušeností.

O firmě Philips

Jedním z předních hlavních výrobců led žárovek e27 je společnost Philips. Tohoto mezinárodně proslulého giganta jistě všichni moc dobře znáte. Zabývají se prodejem elektroniky, elektrospotřebičů a dalšího, v dnešní době již opravdu rozsáhlého, zboží. Mnoho lidí ale neví, že právě tato společnost, Philips, začala celé své podnikání právě výrobou žárovek. Možná je to zajímavost, která vás překvapí. Tradiční výroba světelných zdrojů a svítidel se u nich řadí na přední příčku. Již 120 let se řadí Philips k nejstarším a největším společnostem na světě ve výrobě těchto produktů. Proto můžeme mluvit opravdu o vysoké kvalitě jakýchkoliv svítidel, osvětlení nebo světelných zdrojů značky Philips.
zima v žárovce.jpg
Vlastnosti:
· Patice E27
· Úspora energie
· Snížení nákladů na údržbu
· Různá teplota světla
· Odlišný světelný tok
· Vybrat si můžete také barvu – od teplé bílé, které jsou vhodné pro relaxaci do pokojů v domácnosti, až po studenější barvu, kterou představuje pronikavé bílé světlo.