Hubněte správně

Nadměrná váha není pouze problém vzhledu, ale také vás může zasahovat i po zdravotní stránce. Je tedy lepší nikdy neztloustnout, případně začít hubnout.

Hubněte správně

Je sice pravdou, že před Čechy jsou, co se týče výskytu nadváhy v populaci jiné národy, ale není možné se tímto faktem utěšovat, ono jich totiž mnoho není. Navíc tato statistika je světová, v Evropě jsme na tom mnohem hůře. Dlouhodobě patříme mezi nejobéznější národy na starém kontinentu, což je docela ostuda. Z části za to samozřejmě může náš jídelníček, který není zrovna nejzdravější. Z části se na naší tonáži podepisuje i nedostatek pohybu. Navíc, být trochu zakulacený, je u nás stále bráno jako něco pozitivního, či alespoň milého. Ale pravda je samozřejmě úplně někde jinde

.Harmonogram hubnutí

Obezita nebo nadměrná nadváha samozřejmě nejsou nemoc, ale k onemocnění mohou snadno vést. Přemíra tuku v organismus totiž dělá neplechu, což samozřejmě může člověka ohrožovat na zdraví. Abyste se tomu vyhnuli, je nutné se sebou začít něco dělat. Jako prvním krokem je vhodné si změřit BMI bmikalkulacka.cz a podle naměřených výsledků jednat. V případě, že vám vyjde nadváha či dokonce tolik zmiňovaná obezita, je na čase začít hubnout.

Vhodné potraviny

Samozřejmě, že nejlépe se hubne změnou životního stylu. Pokud jste doteď konzumovali pouze polotovary a živili se hlavně u stánků s rychlým občerstvením, měli byste tyto zlozvyky nejpozději odedneška opustit. Většinou je takové jídlo nejenže neplnohodnotné a nedodává tak všechny potřebné živiny, ale zároveň je extrémně kalorické, což má za efekt právě nabírání kilogramů. Z toho důvodu je vhodné radikálním způsobem obměnit jídelníček. Vynechte smažené, tučné a sladké a místo toho zařaďte více zeleniny, luštěnin a do odpoledne i ovoce. Uvidíte, že se budete cítit lépe a kila půjdou rychle dolů.

Hubnutí

V případě, že si nebudete vědět rady s jídelníčkem, není ostudou navštívit profesionála, který ho sestaví na několika následujících týdnů za vás. Ano, většinou to není zdarma, ale alespoň budete mít jistotu, že to, co jíte, vás neničí, ale hubnete po tom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup