Zubní rovnátka

Dokonalý chrup může mít opravdu každý. Dokonce i vy. Je ale potřeba tomu jít naproti, protože bez toho to opravdu nepůjde.

Pokud jste si až do dnešního dne mysleli, že rovnátka nosí pouze děti, pak jste na velkém omylu. Existuje velká spousta dospělých, kteří mají rovnátka a jsou za ně rádi. Rozhodně na tom není nic, za co byste se měli stydět. Mít perfektní chrup chce čas.

Jestliže vám až ve třiceti letech a to po změně zubaře bude doporučeno, že byste měli zkusit rovnátka, pak do toho běžte. Rozhodně není potřeba si připadat špatně, že v tolika letech nosíte rovnátka.

Je sice pravda, že rovnátka mohou mnohdy bolet, pokud se ještě navíc jedná o rovnátka fixní, ale výsledek rozhodně stojí za to.

Říká se, že pro krásu se musí trpět. Rozhodně na tom něco bude. Opravdu to za to stojí.

Dnešní zubní rovnátka petrortho jsou navíc velice moderní. Již dávno nejsou takové, jako byly dříve.

fixní rovnátka

Podle toho, v jakém stavu s vašimi zuby něco začnete dělat, se uvidí, zda budou zapotřebí rovnátka fixní, nebo jen nasazovací.

Spousta lidí říká, že nasazovací rovnátka nijak nepomohou. Pomohou, ale je potřeba je nosit podle toho, jak vám řekne váš ortodontista. Pokud je nebudete nosit tak, jak je potřeba, pak vám s velkou pravděpodobností opravdu nepomohou.

Rovnátka, která jsou fixní, mají jistě své pro a také proti. Na vše se dá ale zvyknout.

otisky zubů

Možná ani nevíte, že existují rovnátka, kterým se říká neviditelná. Je u nich ale potřeba počítat s tím, že cena je mnohem vyšší, než u rovnátek fixních. Pokud vám ale vyšší cena nevadí, pak do nich rozhodně investujte. Jsou opravdu účinná a výsledek, který se dostaví, uvidíte již velice brzy.

Již tedy neváhejte a zamyslete se nad tím, jestli právě vy nějaká ta rovnátka nepotřebujete. Pokud je vaše odpověď ano, pak do toho běžte, dokud je ještě čas.

Mít dokonalý chrup se vyplatí.