Žijte si jako v pohádce

Víte, že existuje možnost jak získat peníze snadno a rychle? Máte vybrané své bydlení snů, ale bohužel tak hluboko do kapsy? Zkuste cestu, která vás dovede ke splnění snu. Je to snadné a peníze můžete mít už druhý den na svém účtu.

Žijte si jako v pohádce

Znáte ten pocit, kdy jste podrobně zkoumáni a posuzováni, zda jste vhodným klientem pro poskytnutí půjčky? Je to velmi nepříjemná záležitost, v naší republice však velmi běžná. A právě tento přístup finančních institucí dohání mnoho lidí do dluhových pastí, protože si raději půjčí jinde, aniž by si řádně prověřili poskytovatele a potom velmi těžko zvládají splácení.

dolarové bohatství

Naší specialitou je americká nebankovní hypotéka, bezúčelná půjčka, kterou jsme ochotni vám poskytnout, i pokud máte záznamy v registrech. Nemusíte dokládat svou bezúhonnost, ani výši svých příjmů, my na tom netrváme. Pokud je doložíte, můžeme vám učinit výhodnější nabídku, ale i tak u nás dostanete lepší podmínky, než u bankovních subjektů. A to ani nemluvíme o lidském přístupu, který je pro nás samozřejmý. Máme plné pochopení pro lidské problémy a snažíme se našim klientům vyjít maximálně vstříc a umožnit jim, plnit si sny, nebo se prostě a jednoduše dostat z problémů.

Jak na to?

  • Zavolejte nám nebo vyplňte náš formulář.
  • My vás kontaktujeme zpět a domluvíme podrobnosti.
  • Zdarma provedeme ocenění vaší nemovitosti.
  • Můžeme podepsat smlouvu.

Vyřizování je u nás opravdu jednoduché a rychlé. Pokud máte jasnou představu, kolik potřebujete, kolik dokážete měsíčně splácet a dodáte nám rovnou i fotografie nemovitosti, kterou chcete ručit, peníze mohou být na vašem účtu již druhý den od podání žádosti.

vklad do banky

Jakou pro vás máme nabídku?

S doložením příjmů a schopnosti splácet vám můžeme nabídnout úrok již od 4% p. a. Bez doložení příjmů nebo registrů se průměrný úrok u nás pohybuje od 7% p. a. Dostanete u nás nabídku srovnatelnou s těmi bankovními, které se nám ovšem v rychlosti a dostupnosti nemohou rovnat. Nabízíme vám i možnost předčasně splácet bez dalších poplatků navíc. Svých klientů si vážíme, jsme stále na příjmu a ochotní odpovídat na vaše dotazy. Pokud potřebujte s čímkoli pomoci, neváhejte nás kontaktovat.