Stěhování na klid

Dostali jste jedinečnou nabídku k lepšímu bydlení? Budete mít ideální místo ve městě a k tomu velkou terasu, na které budete mít posezení a v letních dnech budete moci grilovat? Teď už vám zbývá jen vyřešit jak přestěhovat všechny věci. Co se týče maličkostí, není problém, převezete ho osobním automobilem, ale co s nábytkem. Jak dostat sedačku, jídelní stůl, židle, skříně a další věci do nového bydlené. Skříně můžete rozložit, ale i tak to budou velké díly, které se vám do osobního auta nevlezou.

stěhování

Rodina ani známí dodávku na půjčení nemají. Máme pro vás jedinečnou nabídku. Zajistíme vám dodávku, kterou budete moci své věci přestěhovat. Půjčovna dodávek Praha vám s radostí nabídne své vozy a budete si moct i vybrat. V pronájmu je zahrnuto několik věcí.

  • Vozidlo vám rádi přistavíme až k vám domů, nebo tam, kam to bude potřeba. Stejně tak zajistíme i odvoz vozidla. Až budete se svojí prací hotoví, pro vozidlo si dojedeme. Stačí se předem domluvit, co vám bude lépe vyhovovat.
  • Auto je vybaveno dálniční známkou a to jak pro Českou republiku, tak pro Slovenskou republiku. Tak můžete jet přímo a nemusíte to složitě objíždět po dědinách.

dálnice

  • Dodávky mají sjednané zákonné i havarijní pojištění v tuzemsku i zahraničí. Kdyby se něco stalo, vše se jednoduše vyřeší. Stejně tak je sjednána prémiová asistenční služba, kdyby došlo například k proražení pneumatiky nebo k něčemu horšímu. Tomu se ovšem snažíme předcházet pravidelnými servisy.
  • Dodávky je možno si zapůjčit i s řidičem. Je to výhodné pro osoby bez řidičského průkazy nebo pro osoby, které ze zdravotních důvodů nemohou vozidlo řídit. Popřípadě pro ty co nemají na zvolený typ vozidla oprávněné doklady.
  • Pro to abyste si vozidlo mohli zapůjčit, musíte předložit dva doklady totožnosti a složit vratnou zálohu, která dosahuje výše pěti tisíc. U podnikatelů se vyžaduje ještě živnostenský list.

V nabídce máme mnoho vozidel a rozhodně si vyberete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup