Nejen krejčí ocení krejčovskou pannu

Každý krejčí a každá švadlena vám jistě potvrdí, že se bez zkoušení šije oblek velice těžko. A každý, kdo si někdy nechal něco šít, má určitě zkušenost s tím, jak je protivné neustálé zkoušení. Pokud se nejednalo o natolik šikovného řemeslníka, kterému stačila jedna zkouška a pak vše vytvořil jen podle střihu nebo paměti. Pro ušetření času i nervů se proto používá krejčovská panna. Jedná se o bustu, která může být připevněna na dřevěném stojanu.

krejčovská panna

· Obě tyto součásti lze používat i jednotlivě, protože krejčovská panna se nemusí používat pouze pro účely šití, ale také na aranžování oděvů ve výlohách nebo obchodech s oblečením.

Pomocník i pro šití na děti

Více je ale přeci jen používaná pro krejčovské účely, proto její rozměry odpovídají klasické konfekční velikosti čtyřicet dva až čtyřicet čtyři. Výšku lze pohodlně nastavit podle toho, jak to dané situaci vyhovuje.
· Je vybavena speciálním šroubem, který https://www.zive.cz/pouzivana-aplikace/at-1065679/default.aspx dovoluje nastavit výšku od sto čtyřiceti sedmi do sto šedesáti šesti centimetrů.

· Jelikož je vyrobena především z polyesteru a doplněna dřevem a kovem, je její velkou výhodou malá hmotnost, ale na druhou stranu velká pevnost.
Ve specializovaných obchodech s potřebami pro šití oděvů ale nenajdete pouze „dospělou“ krejčovskou pannu. Je možné zakoupit i její dětskou variantu, jejíž rozměry odpovídají konfekčním oděvům o velikosti sto deset až sto dvacet dva. Což je velikost pro dítě přibližně od čtyř do sedmi let. Jako ochranu svého pomocníka si můžete dokoupit i textilní potah, který je vyroben z lycry a je to nejen ochrana, ale i vkusný estetický doplněk.

švadlena

ZAJÍMAVÝ NÁPAD
Některé kreativní ženy si pořizují tento výrobek také jako zajímavý doplněk svého interiéru. Jak ho využijí? Jako netradiční věšák například na šátky nebo na bižuterii. Jako bytový doplněk vypadá krejčovská panna velice zajímavě a neotřele.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup