Jsou tvrdohlaví a paličatí

Každá z nás by chtěla dokonalého muže, který uvaří, vypere, vyžehlí, uklidí celý byt přinese domů peníze, a ještě má na nás čas vždy když chceme. Dámy ruku na srdce takový neexistuje i když si to sebevíc přejeme. Většina mužů si umí stát za svým, když jednou něco řeknou tak to platí a přes to nejede vlak. My je ale dokážeme zkrotit ovšem asi ne všechny, ale muži se rádi podřizují jen proto aby měli doma navařeno, uklizeno, a hlavně chtějí mít klid a nehádat se, když přijdou unavení a vyčerpaní z práce.

Rodina, dítě

Potřebují mít svůj vlastní prostor chtějí chodit s kamarády na pivo dívat se na fotbal nebo jít do fitka. Pokud jim jejich volnost někdo často narušuje začnou se cítit nesví a svázaní, a to se jim opravdu nelíbí. Neradi řeší problémy nejlíp kdyby se jim mohli vyhnout cítí se být pořád nad věcí, ale myslím si, že všichni víme, jak to s nimi opravdu je. Je ale pravda, a to se jim nemůže zapřít, že někteří dokážou být gentlemani nosí ženám kytice bonboniéry a umí být opravdu milí, když chtějí. Jsou ale i takový co si na takové gesta nepotrpí a dělají ze sebe frajery.

Muž se ženou

Ovšem jít společně třeba na nákup to chce někdy opravdu pevné nervy víme, že se rádi dívají na ženy otáčí se a pak dělají že se nic neděje. Myslím, že to nás dokáže hodně naštvat víc, než kdyby se aspoň přiznali. Zvykli jsme si, že jdeme na první rande dáme si dobrou večeři nějaké to víno a pak čekáme až zaplatí jenže ne všichni to chápou, že platí muž nebo by to tak mělo být, ale každý na to má jiný názor. Za dob našich babiček se na večeře nechodilo nebo na diskotéky kde se vlastně taky hodně páru seznámilo tenkrát to bylo všechno jinak. Je známé že spíše muži jsou nevěrní a pak se rozpadají vztahy, ale podle nich je to stejně v pořádku a tohle dřív nebylo. Seznámili se vzali se měli rodinu dům hodně zvířat, o které se starali a neměli na nevěru čas teď je jiná doba a vše je jinak ale ne všichni jsou stejní každý je originál a je výjimečný v něčem jiném.

4.5/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup