Jak snadno na rezervaci

Každý ví, že pro úspěšnou práci je důležité udržet si ve věcech pořádek a jistý stupeň organizovanosti. Není to vždy ale jednoduché, obzvláště ne pro určitou skupinu populace. Proto existují různé pomůcky, jak na to a v dnešní online době také mnoho aplikací. Pro firmy a společnosti, kde je nutná dřívější rezervace zákazníků, ať jsou to fitness centra nebo počítačové herny, je vytvořen online rezervační systém https://fitness-rezervace.cz/. Tento inovativní program obsahuje mnoho navzájem propojených funkcí, takže Vaše úloha jako organizátora nyní může být mnohem jednodušší.

plánovací kalendář

Vašim zákazníkům je díky tomuto programu povolena registrace a automatické zařazení do určité skupiny. Vy můžete předvolit až 5 skupin (senioři, studenti,…) a pro každou zvolit podmínky, jako je možnost přihlášení pouze na určité lekce nebo ceny a slevy. Vaši návštěvníci si mohou vytvořit konto, na které si převedou finance, ze kterých si mohou platit návštěvy nebo jednotlivé lekce. Nová registrace je možná přes již existující účet Google nebo Facebook. Při popisování lekcí je možné zobrazit informace o lektorovi i s fotkou, Vaše náklady za jeho práci a zvolit i obtížnost, takže se na ni budou moci přihlásit pouze ti uživatelé, kteří jsou v programu vedeni jako odpovídající pro danou obtížnost.

rezervační systém

Do systému je také možné vložit živé vysílání na Zoomu, Vimeo, Google Meet nebo YouTube, video je pak možné spustit přímo v rezervačním systému. Program je schopen rozesílat automatické e-maily s informacemi, například o zrušení nebo přesunutí lekce. K nalezení jsou v aplikaci také statistiky a různé grafy, abyste měli přehled o tom, co přesně se v systému děje. Milou funkcí je také možnost připomenutí narozenin Vašich klientů, takže na ně nikdy nezapomenete. Takto si můžete udržet pořádek ve všech akcích, které pořádáte. Budete tak mít pocit lépe provedené práce a splněných povinností.