Jak nepřijít o pomocníka


Takže je jasné, že každá ztráta takového spořiče času je nesmírně zlá a nekončívá dobře. Pokud vám takový přístroj někdo ukradne je to ta jedna z nejhorších variant, proti které se sice lze bránit, ale velmi těžko. Přístroj putuje ihned k hackerům, kteří si už vědí rady, co s ním. Oni to totiž umí. V každém případě jste přišli o data a asi navždy. Další případ nastane, když vám přístroj spadne třeba ze stolu. Zde je však ochrana velice snadná, na rozdíl od té proti krádeži. Zde si stačí zakoupit ochranná tvrzená skla a fólie na Apple iPad Pro 13 (2024) s čipem M4.

klasický tablet

Přes monitor přístroje totiž téměř vždy dojde k fatálnímu poškození, takže prasklý displej je ten nejmenší problém. Ovšem tím se otevírá cestička ke ztrátě všeho, co v tabletu máte a jistě toho není zrovna málo. Proto není třeba váhat a nějakou tu fólii si pořídit. Hlavní úkol této drobnosti je chránit samotný displej před poškrábáním. A úkol číslo dvě je držet displej pohromadě tak, že by se při pádu neměl vůbec poškodit. Tím pádem máte data pěkně v bezpečí a nemusíte se obávat, že o ně nějak přijdete. Někteří lidé toto hodně podceňují a přicházejí s nezabezpečeným přístrojem po pádu na zem.

klasický tablet

Věc má prasklý displej a záchrana dat, pokud vůbec bude možná, je velmi zdlouhavá záležitost a také bude finančně hodně náročná. Leckdy se tato cena pohybuje ve stejné rovině jako stál samotný přístroj, ale zhusta bývá rozhodně vyšší. A to všechno, že člověk nechtěl investovat pár drobných do ochranného tvrzeného skla, nebo fólie. Pak už je pozdě litovat této drobné a hloupé chyby. Neváhejte již ani minutku, ale klikněte si na odkaz v první části článku. Tímto kliknutím budete přeneseni na jinou webovou stránku, kde si můžete v pohodlí a klidu domova vybrat to nejlepší a nejkvalitnější zboží. Uvidíte, že se vám tato mini investice vrátí.