I voda ve Vašem bazénu může být dokonale čistá a průzračná

Péče o bazén a jeho vodu nemusí být až tak složitou záležitostí, pokud víte, jak na to. Hlavní je používat správné přípravky pro úpravu bazénové vody. Je důležité dodávat dostatek chloru pro dezinfekci bazénové vody, dále pravidelně sledovat hodnoty PH vody, které mají velký vliv na funkci chlorových přípravků, a pak je také důležité odstraňovat mechanické nečistoty, které se průběhu používání bazénu dostávají do vody na tělech plavců či napadají do vody z okolního prostředí.
Dobře víte, jak často na hladině bazénové vody plavou listy a utopený hmyz a na dně leží kousky hlíny či trávy, které tam děti nanosí na svých nožkách.

domácí bazén

Oplachováním před koupáním tomu bohužel úplně nezabráníte a tak je potřeba pravidelně bazén čistit. Úplně nejlepším řešením je pořízení bazénu přímo s filtračním zařízením, ale i do něj musíte správně zvolit náplň. U nás https://eshop.techneco.eu/Pisek-do-piskovych-filtru najdete vysoce kvalitní náplně, které Vám pomohou z bazénové vody odstranit všechny nečistoty.

dovolená

My Vám nabízíme opravdu vysoce kvalitní materiály v různé zrnitosti, tedy velikosti zrn. Ano, při výběru tohoto materiálu se musíte řídit hlavně podle jeho zrnitosti. Musíte vědět, jakou zrnitost vyžaduje Vaše zařízení, abyste vybrali správný produkt. U kromě kvalitních přírodních materiálů běžných pro bazénová zařízení, najdete také kvalitní zeolit, který plní přesně tu samou funkci, také dokáže dokonale vyčistit Vaši bazénovou vodu a také je k dostání v různé zrnitosti, jen jeho spotřeba je o něco menší a cena je přibližně ve stejné relaci.
Jak tedy vidíte, u nás najdete opravdu kvalitní a spolehlivé materiály v mnoha různých provedeních a za velmi výhodných cenových podmínek. Také si projděte i zbytek naší obrovské nabídky a pořiďte si kvalitní přípravky bazénové chemie.