Bydlení už je na dosah!

Trh s nemovitostmi se pomalu začíná probouzet a je čas začít jednat. Jestli toužíte po vlastním bydlení, je teď ideální čas začít řešit finance. I když nemáte ušetřeno příliš mnoho, i když váš příjem není ideální, i tak pro vás může existovat řešení.

Určitě jste si už všimli, že aktuální situace v Evropě úplně neprospívá finančnímu trhu. Když už se konečně bydlení zase stává dostupnější, získat na něj finance není stále úplně snadná záležitost. Pokud se vám i v aktuální situaci podařilo ušetřit požadovaný podíl k financování vysněného domova, pravděpodobně vás zpátky na zem vrátila velká úroková sazba, která zvedla výši jednotlivých splátek na neúnosnou mez.

smlouva domek klíče

V tuhle chvíli nejspíš nevidíte řešení a možná se vlastního bydlení chcete ještě na nějakou dobu vzdát. Je to pochopitelné, všechny banky v zemi vám nabídnou víceméně stejné podmínky, které jsou pro vás neschůdné. Ale co kdyby existovalo jiné řešení? Řešení, které by pro vás bylo únosné a mohli jste se díky němu zanedlouho stěhovat? K dispozici je vám mnoha klienty ověřená americká nebankovní hypotéka nebankovní hypotéka.

domek a peníze

Zajímá vás, v čem spočívá ten zásadní rozdíl, mezi bankovní a nebankovní hypotékou? V našem případě můžeme tolerovat drobné záznamy v bankovním registru, zatímco banka vás při sebemenším problému odmítne, my s vámi najdeme řešení. Výši splátky, celkovou dobu splácení i možnost předčasného splacení úvěru s vámi budeme řešit individuálně. V případě jakéhokoliv problému s vaším příjmem nebi záznamy, stačí když budete mít spolužadatele, který potřebná kritéria splňuje.

I mladá rodina s dětmi a relativně nízkým příjmem tak může dosáhnout na vlastní bydlení. Už nemusíte být vydáni na milost a nemilost někomu jinému a můžete být pány vlastního bydlení. Zavolejte nám nebo vyplňte poptávkový formulář a můžeme společně probrat možnosti financování vašeho vlastního bydlení.