Vyhrajte boj za kvalitní řasy

Závidíte ženám s dlouhými, dokonale zakřivenými a hustými řasami? Závidět nemusíte, můžete je získat i vy. Investujte do kvalitního séra určeného na podporu růstu řas. Tyto produkty nejsou pouhý reklamní trik, http://www.gettrik.com/ nýbrž kombinace účinných látek, které se mohou podílet na regeneraci, hydrataci, výživě a posilnění řas. Jedná se tedy o skvělý způsob, jak jít vašemu snu o hustých a krásných řasách naproti. Kvalitní řasenka udělá jen půlku služby, ta druhá půlka je na vás, tedy na tom, jak se o své řasy rozhodnete starat.žena s řasenkou

Přírodní složení, které si zamilujete
Podpora růstu řas nemusí být založená pouze na chemických koktejlech a produktech, kde se to jen hemží sice účinnými, avšak škodlivými látkami. Mnohem efektivnější a přirozenější je používat přírodní produkty, které jsou složeny ze samých kvalitních ingrediencí. Přírodní sérum je i tak vysoce efektivní a účinné, na maximální účinek si budete muset počkat zhruba tři měsíce. Avšak už po několika týdnech budete pozorovat viditelné rozdíly.

  • Ricinový olej – kyselina ricinoleová se podílí zejména na hydrataci řas a na dodání potřebných živin nezbytných pro růst.
  • Arganový olej – neboli tekuté zlato, se podílí na zpevnění jednotlivých chloupků. Zabraňují lámání, následnému vypadávání a ztrátě objemu.
  • Biotin – podílí se zejména na zpevnění chloupků, dále však podporuje růstový cyklus jako takový.
  • Extrakt z quinoy – tento extrakt obsahuje vysoké množství potřebných proteinů, které nezbytné pro regeneraci, posílení a obnovu řas.
  • Kofein – díky svým vazodilatačním schopnostem, kdy zlepšuje prokrvení, usnadňuje transport potřebných živin až ke kořínkům.

zelené nalíčené oči
Používejte dvakrát denně
Abyste dosáhli kýženého efektu, používejte sérum dvakrát denně, vždy ráno a večer před spaním. Vaše řasy musí být perfektně odlíčené. Po nanesení vyčkejte pět minut, dokud nedojde k zaschnutí produktu. Až poté se můžete nalíčit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup