LED žárovky E27 jsou dnes v domácnostech nejoblíbenějším světelným zdrojem

Ještě stále svítíte vláknovou žárovkou? Pokud na tuto otázku odpovíte kladně, měli byste zvážit, zda při současných cenách elektrické energie nepřejít k levnějšímu zdroji. Možností řešení je mnoho, jsou snadná a především cenově dostupná s velmi krátkou návratností vstupní investice.

LED žárovka E27

Patice E27

Nejčastěji se v domácnostech setkáváme s klasickým oblým závitem, který po svém objeviteli zdědil jméno a číslo, odpovídající jmenovitému průměru koncovky v milimetrech. Tohoto faktu jsou si dobře vědomi všichni výrobci osvětlovací techniky, kteří přizpůsobili vývoj světelných zdrojů tak, aby koncovka E27 zůstala zachována. Můžete se tedy běžně setkat v obchodech s kompaktními zářivkami, výbojkami nebo LED diodovými žárovkami, které do těchto objímek pasují. Stačí tedy jen pohodlně vyšroubovat stávající kus a nahradit jej novým.
LED diody – žárovky v tomto provedení většinou kopírují tvar klasické skleněné mléčné baňky, anebo jsou vyrobeny z transparentního materiálu, uvnitř kterého jsou jednotlivé polovodiče osazeny ve tvaru připomínajícím wolframové vlákno. Jestliže vás dojímá nostalgie, pak právě LED žárovky E27 Lightpark jsou tím vhodným prostředkem k jejímu dosažení. Výhodou této technologie je především mnohonásobně nižší příkon elektřiny, velmi dlouhá životnost přesahující i deset let a výborné podání barev bílého světla, které lze volit podle potřeby.vláknová žárovka
Kompaktní zářivky – dávno pryč je doba, kdy se na počátku devadesátých let prodávaly drahé zářivky s ostrým, nepříjemným světlem, náchylné na časté zapínání, a nabíhající na plný výkon po dlouhé době. Elektronické předřadníky a odlišná konstrukce luminoforu rozšířily sortiment do větší škály světelného spektra a zbavila tyto zdroje nepříjemných vlastností. Dnes můžete vybírat i z různých tvarů skleněných baněk – kruhových, spirálových, anebo ve tvaru klasické vláknové žárovky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup